Naši sponzoři

ALOR Trade s.r.o. - společnost z Nového Jičína dodává hutní materiál, trubky, profily a pásovou ocel.

Dušan Klos – stolařství Libhošť - Firma vyrábí nábytek a v podstatě cokoliv si vzpomenete ze dřeva i z lamina.

QTK s.r.o. - předmětem činnosti společnosti z Veřovic jsou služby pro firmy automobilového průmyslu.

www.PROFI-UCETNI.cz - chcete-li profesionálně a kvalitně zpracovat účetnictví, daňovou evidenci, daňová přiznání, či zoptimalizovat daňovou povinnost obraťte se na firmu PROFI-ÚČETNÍ z Rybí.

www.SuperAgenda.cz - Ing. Karel Indrák. Superagenda je účetní program pro malé firmy podnikající v oblasti obchodu, službách a výroby, ve kterém můžete vystavovat faktury, zpracovávat daňovou evidenci a vést evidenci DPH.

Lékárna MEDINA Smečno - provozovatelem této lékárny je PharmDr. Zdeňka Niedobová, která má lékárny ve Smečně a Zlonicích.

Spolupracují s námi

Obec Bartošovice - obec s místní části Hukovice se rozkládá podél Bartošovického potoka, v údolní nivě řeky Odry, v Chráněné krajinné oblasti Poodří. První písemné prameny, ve kterých se obec připomíná, jsou z let 1383 – 1398.

Záchranná kynologická služba Poodří

Cyklocestovatelé LUCIE A MICHAL - Lucie Jonová (Kovaříková) a Michal Jon podnikají cykloturistické expedice.V letech 2002-2005 na kolech obkroužili celou planetu a od roku 2006 se opět každoročně vydávají na kratší, několikaměsíční cyklocesty. Jezdí na horských kolech a cestují sami, bez doprovodných vozidel, vše potřebné si vozí s sebou v brašnách.

Pekárna BARTOŠOVICE - pekárna jejíž výrobky pečou vždy z čerstvého těsta. Nepoužívají žádnou z metod energeticky náročného zpomalování kvasného procesu. Jejich pečivo je chutné, vláčné a nešizené.

Koření Koruna - Velkoobchod s ručně baleným kořením a vynikajícími čaji