LA PARTA občanské sdruženíÚvodní stránka

Tábor 2017

Náš tým

Kronika a foto

OdkazyVážení rodiče, milé děti,

Jelikož jsme zjistili, že v našich řadách jsou samé šikovné a chytré děti vymysleli jsme letošní tábor na téma:

UKAŽ CO UMÍŠ!

Ukaž co umíš

Sraz všech, kteří se přihlásí, s minimem moderních vymožeností (mobily, tablety, vysílačky a jiné komunikační technologie nechejte doma, ať je větší sranda) je v sobotu 19.8.2017 na Lapači v Hukovicích od 15:00 do 16:00 hodin.

Odjezd je stanoven na pátek 25.8.2017 od 17:00 do 18:00 hodin.

Cena tábora je 2 000,- kč. V ceně je zahrnuto 6x ubytování, pojištění, strava 5x denně (vaříme i bezlepkově), pitný režim, ovoce, výhry a odměny. Děti budou spát ve svých spacích pytlích na postelích ve zděné budově. Spací pytle s sebou i prostěradlo! Seznam věcí pro táborníky a informace pro instruktory jsou vypsané na odkazu, viz níže.

Co nás letos čeká:

  • Ukázky dětí všeho druhu: Každý se může předvést. Jestliže někdo z vás umí něco, s čím by se chtěl pochlubit. Budeme velmi rádi, pokud nám to předvedete v rámci soutěže TALENT. Kdybyste k tomu potřebovail nějaké zvláštní náčiní, které je třeba dovézt, prosíme o dřívější zavolání na tel. číslo 775 868 131, abychom se domluvili na podrobnostech.
  • Pokusy
  • Hry na téma věda – zjistíme, jestli vám to pálí
  • Bufet, který je otevřený každý den od 13:00 do 14:00 hod
  • Stolní hry
  • Hry: oblíbené hry z minulých let se zlepšenými pravidly
  • Závěrečná diskotéka, hraje: DJ Tony

V případě nepříznivého počasí, výroba šperků, masek ze sádry, rámečky na obrázky, gumičkování. K dispozici budou mít děti sportovní, výtvarné potřeby, společenské hry, stavebnice. Táboráky, kino a diskotéky jsou stabilním programem našich táborů. (změna programu není vyloučena, vždy se musíme řídit dle počasí a možnostmi účinkujících)

Pokud se Vám a hlavně Vašim dětem pozvání na tábor líbí, závazně vypište přihlášku a pošlete na mail: milena.indrakova@email.cz nebo ji vytiskněte, ručně vyplňte a zašlete na adresu: Milena Indráková, 742 65 Rybí 357. Uzávěrka přihlášek je do 15. 6. 2017.

V případě dalších dotazů volejte na telefonní číslo 775 868 131.

Přihlášení dítěte Vám odsouhlasíme mailem, nebo zavoláme na číslo uvedené na přihlášce.

Po odsouhlasení přihlášky, prosím, uhraďte částku 2 000,- Kč na bankovní účet číslo: 134940807/0300 nejpozději do 31. 7. 2017. U platby nezapomeňte uvést jméno a příjmení dítěte. Na požádání Vám vystavíme fakturu (nebo objednávku) při proplacení tábora zaměstnavatelem nebo pojišťovnou. Nezapomeňte nechat vyplnit od lékaře potvrzení o zdravotní způsobilosti dítěte a vzít sebou na tábor, spolu s průkazem zdravotní pojišťovny. Bez tohoto potvrzení dítě NESMÍME PŘIJMOUT NA TÁBOR!

Už se moc těšíme!

Vaše La Parta – lapačský parádní tábor

Přihláška 2017      Seznam věcí a pokyny pro instruktory      Posudek o zdravotní způsobilosti